niedziela, 13 grudnia 2015

224. "PLANOWAĆ JUTRO NAWET GDY NAS ZNÓW TEN POJEBANY ŚWIAT CHCE ŚCINAĆ Z NÓG"

Tydzień temu spędziłam cudownie całą niedzielę, było słonecznie, ciepło i pięknie, nie mogłam sobie wyobrazić lepiej tego dnia chociaż próbowałam i to nie raz.Od poniedziałku zaczęłam pracę, nieco przerażona. Lekko nie jest, zawsze myślałam że będę tu chodzić na siłownię ale jednak wcale mi jej nie potrzeba. Fizycznie nie możliwym jest być w pięciu miejscach na raz i robić mnóstwo rzeczy jednocześnie. Wczoraj dziewczyny pozytywnie mnie zaskoczyły, bo były we cztery i na prawdę sporo mi pomogły, bez nich na pewno nie dałabym rady zrobić tyle w tak krótkim czasie.

Bardzo dużo rozmyślam. O ludziach, o świecie i życiu. Po początkowej euforii którą miałam jadąc tutaj sprawy nabrały innego obrotu i zrobiło się emocjonalnie ciężej. Jakbym trochę nie wiedziała za co powinnam się złapać,dokąd ten świat i wszystko wokół zmierza. Trochę jakbym utknęła w martwym punkcie. Ale może tak po prostu ma być. Może to co przychodzi łatwo i bezboleśnie jest płytkie i nie warte niczego, a to co jest trudne i ciężkie okazuje się później najlepsze?5 komentarzy:

 1. Cudne zdjęcia. Życzę powodzenia w pracy! :)
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Każdego czasem nachodzi na przemyślenia :) Jednym towarzyszą myśli łatwe, innym trudne, ale tak naprawdę niezależnie od tematu, poradzimy sobie z każdymi! Życie płynie i my płyniemy, wszystko co się wydarzyło, miało jakiś sens, wszystko co dobrego daliśmy od siebie - wróci! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nigdy nie jest łatwo. Ale trzeba się wziąć w garść i żyć dalej :)
  Na starość będziesz nadrabiać wszystko co dziś tracisz :)

  A u mnie dwie niedziele z kolei były tak okropne.. ciągle padało

  OdpowiedzUsuń
 4. Życie bywa trudne, ale trzeba iść do przodu :)

  OdpowiedzUsuń