poniedziałek, 7 kwietnia 2014

114. NOWE SZPILKI ; )

Musisz do mnie nabrać zaufania. Nieważne, jak długo to potrwa. Nawet jeżeli to będzie minuta jednego dnia, dwie minuty drugiego dnia i trzy minuty trzeciego dnia i będzie to trwało latami, nieważne. Bo ważne jest zaufanie. Najważniejsze ze wszystkiego.

Po nadejściu wiosny, uśmiechach nowopoznanych ludzi, kolejnych kilometrów zostawionych za sobą życie stało się kilka odcieni jaśniejsze. Bo w każdym dniu zawsze znajdzie się odrobina dobra i szczęścia ; )

Nie rozpisuję się, bo przyszłam pochwalić się nowymi butami i idę spać.

5 komentarzy:

 1. Buty śliczne - proste i eleganckie. I warto się cieszyć każdym dniem, z drobnych spraw. Ja na przykład, będąc dzisiaj na porannym spacerze uśmiechnęłam się tak szczerze, gdy dziecko szło z mamą i trzymało w rączce taką dziecięcą, małą parasolkę i mówi do mamy: oo, pani też ma parasolkę (chodziło chłopcu o mnie). I tak się uśmiechnęłam w ich stronę bo spacerowali sobie z mamą, po deszczu, tak wesoło ;) ot, taka drobna rzecz ;) Pozdrawiam ciepło, Marta.

  OdpowiedzUsuń
 2. świetne! idealne na wiosna/lato!:)

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo ładne i eleganckie ;)
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Beżowe buty z Twojego wpisu są proste, a jednocześnie eleganckie. Szpilki to niewątpliwie jedne z najbardziej lubianych przez kobiety butów. Już kilkadziesiąt lat temu buty na wąskich, wysokich obcasach zostały na stale wprowadzone do kanonu kobiecej mody. Nieprzerwanie od tego czasu trwa moda na szpilki we wszystkich możliwych kolorach, wysokościach, z różnymi dodatkami i z różnych materiałów.

  OdpowiedzUsuń