niedziela, 4 sierpnia 2013

40. SUWALSZYZNA- AUGUSTÓW, SZLAKIEM ŚLUZ, GRANICA Z BIAŁORUSIĄ.

Kolejna wycieczka. Po śluzach kajakiem pływał kiedyś Jan Paweł II, poza tym te miejsca są tak urokliwe, że szkoda po prostu ich nie zobaczyć.
Poza tym spotkałam swojego kuzyna i kuzynkę z Węgorzewa, czyli całkiem niedaleką rodzinę. Nic w tym dziwnego by nie było, gdyby nie to że widziałam ich pierwszy raz w życiu! ; DD9 komentarzy:

 1. O, chetnie sama bym się tam wybrala : )

  OdpowiedzUsuń
 2. hej niedawno natknęłam się na twojego bloga od października zamierzam studiować położnictwo w lublinie a nie znam nikogo kto by studiował ten kierunek i miałabym do ciebie kilka pytań jeśli będziesz miała chwilę czasu aby mi na nie odpowiedzieć. Chciałabym wiedzieć co mniej więcej muszę kupić jeszcze przed październikiem chodzi mi o książki fartuszki itp.?
  jak mniej więcej wyglądał plan zajęć w pierwszym semestrze tzn od której do której były zajęcia? i czy ta anatomia jest taka straszna jak wszyscy o niej piszą? była bym bardzo wdzięczna gdybyś mi odpisała. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. książki- obowiązkowo anatomia Wójtowicza, fartuch anatomiczny, buty i chustka.
   jeśli chodzi o 1 semestr- plan był tragiczny.. anatomia faktycznie jest straszna, milion razy chciałam przez nią rzucać studia. dobijała nas i fizycznie i psychicznie, ale przetrwało się, zdało egzamin za trzecim razem (nie ważne za którym,ważne,że zdasz), ale dam Ci jedną radę; dużo cierpliwości Ci będzie potrzebne na tych studiach..

   Usuń
  2. ok dziękuję mam nadzieję że jakoś dam radę. a masz może do sprzedania tą książkę lub jakieś inne materiały które mogą mi się przydać na pierwszym roku?

   Usuń
  3. kurcze,książkę oddałam siostrze, która mieszka w Rzeszowie, bo ona też będzie mieć anato i uznałam,że jej dam bo nie będę miała co z tym zrobić.
   jeśli chodzi o inne materiały to mogę coś poszukać i ewentualnie się podzielić.

   Usuń
  4. to jak wrócisz z wakacji i coś znajdziesz odezwij się to mój email ankaa0708@wp.pl chętnie odkupie od ciebie jakieś materiały ;)

   Usuń
  5. już wróciłam z wakacji ; ) jutro siądę i coś poszukam w notatkach i dam znać ; )

   Usuń
 3. haha fajnie poznać nowe kuzynostwo ;)
  świetne zdjęcia!
  http://rozowo--mi.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń